Stredná odborná škola podnikania a služieb, Námestovo

V systémoch DC a MC sa ľahko orientuje a efektívne sa v nich pracuje. Odborné články, videá o rôznych ekonomických témach sú výborné, oceňujeme aj články „Príklady z praxe", či Daňovú kaviareň, ktorá je vhodná na aktualizáciu učiva. Vo vyučovaní sme využili aj editovateľné tlačivá, rôzne ekonomické kalkulačky. Najlepšie sa v systémoch pracovalo so žiakmi 4. ročníka, ktorí sa o témy ekonomickej praxe zaujímali najviac. Žiaci ocenili možnosť získať certifikát o práci v systémoch. Komunikácia s vami je na dobrej úrovni a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.